O nás

Trumade příběh 

Jmenuji se Míša a musím se vám s něčím přiznat – potřeba se umělecky vyjádřit je podstatnou součástí mého života. Jsem šťastná, že už pár let je i mým zaměstnáním. V roce 2014 jsem založila značku Trumade, ze které je nyní úspěšný grafický svatební a eventový ateliér. Trumade výrobky jsou součástí spousty nádherných svateb a eventových akcí, českých i mezinárodních. Jsem za to neuvěřitelně vděčná. Sny se stávají skutečností…

00002540_y338u14v6s_524

Trumade tým

Pod značkou Trumade jsem nejdříve tvořila sama. V začátcích jsem měla pracovnu a malou výrobnu doma, ale bylo to náročné – z práce doma se stalo bydlení v práci. I když svoji práci miluji, nebylo to tak správně. Proto vznikl náš ateliér v Karviné, díky kterému jsme vám blíž a máme možnost se s vámi osobně vidět.

Svatební tiskoviny 

Někteří si pod tímto pojmem možná představí svatební oznámení a jmenovky na hostinu. Ale to rozhodně není všechno. V dnešní době se tvoří celé svatební kolekce, které obsahují klidně desítky sladěných výrobků. Svatební tiskoviny dělíme do dvou kategorií:

  1. Základní tiskoviny: Save The Date, RSVP, oznámení, pozvánky ke stolu či rautu, obálky, dress code kartičky, nálepky, pečetě, infokartičky.
  2. Tiskoviny na hostinu: jmenovky, menu, zasedací pořádek, uvítací tabule, harmonogram, etikety na lahve, štítky y krabičky na výslužky, čísla stolů, plakáty pro gentleman´s bar, sweet bar, fotokoutek, zápichy pro sladký bar…

Tvůrčí cesta našich výrobků

Když pominu počáteční inspiraci, kterou se snažím nasávat vždy a všude, tak prvním tvůrčím krokem je koláž, tzv. mood board. Poté už mám v hlavě design celé kolekce. Graficky zpracuji potřebné tiskoviny, vyberu vhodné papíry a typ obálek. S kolegyněmi z výroby hledáme nejlepší způsob zpracování, zkoušíme různé varianty. Jakmile máme novou kolekci hotovou, přichází na řadu focení a s ním znovu zkoušení různých variant fotek. 

S kým spolupracujeme

Svatební tiskoviny si u nás mohou objednat sami svatebčané, vybírat mohou ze stovky designů a kolekcí. Spolupracujeme také se svatebními agenturami. Ty nám většinou pošlou již konkrétní zadání pro své klienty, často se jedná o výrobu na zakázku – například ruční kaligrafie na minerály, velkoformátové tiskoviny a podobně. Jinak jsme během naší praxe nasbírali celkem dost zkušeností i kontaktů, takže svatebčanům velmi rádi doporučíme i další svatební dodavatele.

Inspirace je všude kolem

Svou prací žiji naplno a věřím, že to tak má každá členka našeho malého týmu. Sama sebe často nachytám, že místo rozečtené knížky zase čtu svatební blogy, místo u televize opět sedím u nových katalogů papírových materiálů, v obchodě místo pečiva opět stojím u dekorací, které bychom mohli použít na focení, místo brouzdání po sociálních sítích hledám nové výrobní technologie a tak dále a tak dále.

ikonky