O nás

Trumade příběh 

Jmenuji se Míša a musím se vám s něčím přiznat – potřeba se umělecky vyjádřit je podstatnou součástí mého života. Jsem šťastná, že už pár let je i mým zaměstnáním. V roce 2014 jsem založila značku Trumade, ze které je nyní úspěšný grafický svatební a eventový ateliér. Trumade výrobky jsou součástí spousty nádherných svateb a eventových akcí, českých i mezinárodních. Jsem za to neuvěřitelně vděčná. Sny se stávají skutečností…

00002540_y338u14v6s_524

Trumade tým

Pod značkou Trumade jsem nejdříve tvořila sama. V začátcích jsem měla pracovnu a malou výrobnu doma, ale bylo to náročné – z práce doma se stalo bydlení v práci. I když svoji práci miluji, nebylo to tak správně. Proto vznikl náš ateliér v Karviné, díky kterému jsme vám blíž a máme možnost se s vámi osobně vidět.

Svatební tiskoviny 

Někteří si pod tímto pojmem možná představí svatební oznámení a jmenovky na hostinu. Ale to rozhodně není všechno. V dnešní době se tvoří celé svatební kolekce, které obsahují klidně desítky sladěných výrobků. Svatební tiskoviny dělíme do dvou kategorií:

  1. Základní tiskoviny: Save The Date, RSVP, oznámení, pozvánky ke stolu či rautu, obálky, dress code kartičky, nálepky, pečetě, infokartičky.
  2. Tiskoviny na hostinu: jmenovky, menu, zasedací pořádek, uvítací tabule, harmonogram, etikety na lahve, štítky y krabičky na výslužky, čísla stolů, plakáty pro gentleman´s bar, sweet bar, fotokoutek, zápichy pro sladký bar…

Tvůrčí cesta našich výrobků

Když pominu počáteční inspiraci, kterou se snažím nasávat vždy a všude, tak prvním tvůrčím krokem je koláž, tzv. mood board. Poté už mám v hlavě design celé kolekce. Graficky zpracuji potřebné tiskoviny, vyberu vhodné papíry a typ obálek. S kolegyněmi z výroby hledáme nejlepší způsob zpracování, zkoušíme různé varianty. Jakmile máme novou kolekci hotovou, přichází na řadu focení a s ním znovu zkoušení různých variant fotek. 

S kým spolupracujeme

Svatební tiskoviny si u nás mohou objednat sami svatebčané, vybírat mohou ze stovky designů a kolekcí. Spolupracujeme také se svatebními agenturami. Ty nám většinou pošlou již konkrétní zadání pro své klienty, často se jedná o výrobu na zakázku – například ruční kaligrafie na minerály, velkoformátové tiskoviny a podobně. Jinak jsme během naší praxe nasbírali celkem dost zkušeností i kontaktů, takže svatebčanům velmi rádi doporučíme i další svatební dodavatele.

Inspirace je všude kolem

Svou prací žiji naplno a věřím, že to tak má každá členka našeho malého týmu. Sama sebe často nachytám, že místo rozečtené knížky zase čtu svatební blogy, místo u televize opět sedím u nových katalogů papírových materiálů, v obchodě místo pečiva opět stojím u dekorací, které bychom mohli použít na focení, místo brouzdání po sociálních sítích hledám nové výrobní technologie a tak dále a tak dále.

ikonky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení