Bordo & Gold garden

Kolekce „Bordo & Gold garden“ je laděná do červených barev, kterou doplňují gold písmena a obrysy některých lístečků. Doporučujeme pro romantické duše, které plánují svatbu jak na zámku, tak v rustikálnějších stylu třeba na na některém z českých statků. Součástí je kromě jiných tiskovin i bordó obálka (lze vyměnit za jinou barvu z našich dalších kolekcí) či zlatá pečeť.

Romantické oboustranné oznámení s malbou květů a lístečků – na jedné straně text (jeho konkrétní znění si můžete sami vybrat), na druhé straně gold iniciály snoubenců. I tento typ lze dodat včetně transparentní košilky, provázku a pečetě (viz. varianty zboží)

Velikost oznámení: 110 x 154 mm (vhodné do obálky C6), lze upravit. Oznámení lze dodat také v košilce s provázkem a pečetí -viz. varianty zboží
Papír: perleťový (350 g/m2)
Obálka: bordó, lze vybrat i jinou barvu
Text: konkrétní znění si vyberete sami

zpracování je zahrnuto v ceně (při min. objednávce 20 ks)


Další produkty z kolekce: Save The Date, RPSV, pozvánka ke stolu/rautu, obálka s vnitřním tiskem, obálka bez vnitřního tisku, kartička ohledně darů, pečeť, kulatá nálepka, infokartička, dress code kartička, jmenovka ve tvaru střechy, menu, etiketa na láhev, kulatý štítek na výslužku, číslo stolu, zasedací pořádek,...

Varianta
50 Kč 39 Kč 25 Kč 26 Kč 10 Kč 25 Kč 31 Kč 8 Kč 31 Kč 25 Kč 29 Kč 31 Kč 24 Kč 9 Kč 50 Kč 76 Kč 50 Kč od 8 Kč
Kategorie: Boho

Náhled jednotlivých tiskovin lze vidět na jedné z fotek zde u zboží.       

Oznámení je dodáno přesně tak, jako je vidět na fotce u zboží. Oznámení lze dodat také v košilce s provázkem a pečetí -viz. varianty zboží.

Pozvánku ke stolu lze vyrobit také jako pozvánku k rautu.

Zasedací pořádek (table plan) můžeme vyrobit v jakékoliv velikosti, cena se odvíjí podle rozměru.

Kulatou nálepku lze použít jak na obálku, tak i třeba na svatební koláčky :-) Dostupná velikost je ø 4,5 cm a ø 6 cm.

Jmenovky jsou dodány  klasicky do tvaru střechy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: